O nás

Oficiální stránka prodejny a produktů Nebe v hubě čili výroba ovocných a bylinných čajů, prodej sušeného nesířeného ovoce, zeleniny a koření bez glutamanu.

Na základě svých dlouholetých zkušeností začali na jaře roku 2012 Jitka Šimůnková a Martin Křepela vytvářet sortiment koření a vlastních míchaných ovocných čajů. Zaměření bylo hlavně na ovocné a bylinné čaje, koření a sušené výrobky. Prodej probíhal na farmářských a jiných trzích. Byla vytvořeny názvy Šimůnková & Křepela Nechte se rozmazlovat (s) chutí… následně pak pro ovocné čaje označení Krásenské čajování, později vše zastřešuje krásný, výstižný, lidový název Nebe v hubě.

Roku 2014 bylo získano ocenění Regionální potravina Karlovarského Kraje pro produkt Krásenské čajování Švestkové

Začátkem roku 2015 byla otevřena kamenná prodejna s výrobky Nebe v hubě v Karlových Varech – tým rozšířen o Mirku Švarcovou (dříve Šimůnkovou) a Jiřího Švarce. V současné době vymícháváme devět druhů ovocných a přes osmdesát druhů bylinných čajů, nabízíme koření, bylinky, sušené ovoce a zeleninu, lyofilizované (mrazem sušené) výrobky, ořechy, musli a jiné zdravé pochutiny. Kde lyofilizace je proces sušení mrazem při -50°C, kdy si ovoce v maximální míře (90%) zachová svou původní velikost, barvu, chuť, vůni, vitamíny a minerály jako ovoce čerstvé. I nadále se zaměřejeme na trhy a hromadné akce. Rozšiřujeme sortiment o produkty vyžádané zákazníky a o velmi vydařené speciality Jitky Šimůnkové.

Naše zboží dodáváme do prodejen se zdravou výživou po celé České republice. Seznam našich zákazníků se neustále rozšiřuje a na základě vyhodnocovacích metod se naše zboží ubírá směrem, kam míří požadavky našich zákazníků.

Roku 2015 bylo získano ocenění Regionální potravina Karlovarského Kraje pro produkt Krásenské čajování Andělské s kardamomem. Dále bylo vyhráno ocenění Tradiční výrobek r. 2015 a Original Product of Sokolovsko.

V loňském roce jsme získali opět ocenění Regionální potravina Karlovarského kraje 2016 – na prvním místě v kategorii ostatní se ze 17 výrobků umístila naše Krásenská rozhledna (bylinná směs).

 Nebe v hubě logo

 

Reklamní audiospot k poslechu:

Audiospot

 

 

Vnitřní panorama prodejny navštivte zde:

Panorama

 

Podporujeme:

Podpora a spolupráce s neziskovou organizací Kocábka Pomoc v nouzi O.P.S. a jejich FB.